Minecraft PE

Popüler sanal dünya oluşturma oyunu artık telefonunuzda!

Minecraft Pocked Edition

Popüler sanal dünya oluşturma oyunu artık telefonunuzda! Minecraft ı hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Minecraft kendi dünyanızı blok, taş, priket vb araçlar ile oluşturabildiğiniz ve gerçek oyuncularla birlikte sonsuz bir maceraya çıktığınız en popüler oyunlardan birisi. Olanakların sonsuz olduğu eşsiz ve büyülü bir dünyaya adım atın. Cep telefonunuzu bir inşaat alanına dönüştürün ve hareket halinde iken harika şaheserler yaratmak için blokları kullanın. 

Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar inanılmaz şeyler inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın ya da hayatta kalma modunda dünyaya derinliklerde koyun, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silah ve zırh hazırlayın.

Tek başınıza Minecraft düyasını keşfedin.

 

Minecraft Pocket Edition android platformu için geliştirilen ve ünlü PC oyununun hemen hemen aynı şekilde aktarılmış hali olan sürümüdür. Oyunun yeni çıkan sürümünü hemen yükleyip telefon veya tabletlerinizde oynamaya başlayabilirsiniz.

Piksel görüntüleri ile kullanıcıların en sevdiği oyunlar arasında yer alan Minecraft Pocket Edition, içerdiği sonsuz açık dünya ve gerçek oyunculu modlarıyla hem yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor hem de eğlenceli zamanlar yaşatıyor. Oyunu ister tek başınıza boş bir haritada isterseniz de diğer oyuncuların kurduğu haritalarda oynayabilirsiniz. Hangisi olursa olsun oyun sırasında yabani hayvanlara, diğer oyuncuların kurduğu çete ve köylere dikkat etmeye çalışın. Bu grupların toplamış olduğunuz varlıkları yağmalamak için size düşman olmaları muhtemel. 

Minecraft'ı popüler yapan özelliklerinden birisi, her kullanıcınınoyun haritasını geliştirebilmesi ve serverlara katılabilmesi. Bunların hepsi farklı bir hikaye üzerine ilerlediği için her defasında oyunun farklı bir yönünü keşfediyorsunuz. Ayrıca Minecraft'a özel mod araçlarıyla aksiyon tabanlı FPS savaşlarına veya araba yarışlarına katılabilirsiniz. Minecraft ı  hemen indirin ve oyunu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Minecraft Pocked Edition ile Yapabilecekleriniz

Eğer hayalini kurabiliyorsanız, inşa edebilirsiniz de. İşte bu, her şeyi, her yerde ve her zaman inşa edebileceğiniz eğlenceli oyun Minecraft Pocked Edition ile yapabilecekleriniz:

Köy bulabilirsiniz, kişi başına ev yapabilirsiniz ama küp evler değil odalı olsun ve olabildiğince iç dekorasyon yapabilirsiniz, her türden hayvan için bir ahır/ağıl yapabilirsiniz, bütün tarım maddeleri için çiftlik yapabilirsiniz, bunlar olabildiğince göze hoş gelsin ve aralarına yol yap.
Köy ile evlerinizin arasına demir yolu döşeyebilirsiniz, aklınıza gelebilecek olabildiğince build yapın, her şey bittiğinde bunların çevresini kale duvarlarıyla kapatabilirsiniz. Yani bir şehir gibi.
Olabildiğince her şeyi otomatikleştirin ve harika bir map tasarlayın. Son olarak bütün şehri aydınlatacak ışık devresi yapabilirsiniz ve bunlar gece olunca otomatik yansın. Bunlar yapılabilceklerin yarısı bile değil örnek olarak bunlar gibi daha birçok şey yapabilirsiniz. 

Minecraft ı indirmek için bu linke tıklayınız : https://www.mcdepo.com/post/minecraft-nasil-indirilir/

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Aşağıda yorum formundan görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımız'a göz atmak için tıklayınız.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2018 McDepo - Tüm hakları saklıdır.