Minecraft Xbox Live

Minecraft Xbox Live, Minecraft deneyiminiz için yeni olasılıklar dünyasını açar ve herhangi bir cihazda arkadaşlarınızla oynamayı kolaylaştırır.

Minecraft Xbox Live ile daha iyidir
Xbox Live, Minecraft deneyiminiz için yeni olasılıklar dünyasını açar ve herhangi bir cihazda arkadaşlarınızla oynamayı kolaylaştırır.

Eğer hevesli bir Minecraft: Pocket Edition oyuncusu iseniz, muhtemelen her zaman iyi şeyler alan sıradan PC oyuncuları kıskanıyorsunuz. Şimdi, yarın başlatan Android'de bir alfa ile cep telefonuna geldikleri için Minecraft Realms oyununa girme sırası sizde. Minecraft Realms, kendi Minecraft sunucunuzu yaklaşık 10 $ karşılığında çalıştırmanızı kolaylaştırır. Kendi eşyalarınızı ayarlamak için endişelenmenize gerek yok, bunun yerine hazır bir sunucuya atlayabilirsiniz.

Bir bölge oluşturun veya katılın
Bir Xbox Live hesabı, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak kendi özel sunucunuzda çevrimiçi oynamaya izin veren abonelik tabanlı bir hizmet olan Minecraft Realms'a erişmenizi sağlar.

  

Özel dünyanızı oluşturmak, hayatta kalmak veya rekabet etmek için en fazla 10 arkadaşınızı davet etmek için Xbox Live'ı kullanın. Çevrimdışı olduğunuzda bile maceraya devam edebilirler.

Xbox Live'da arkadaşlarla Minecraft oyna Xbox Live ile arkadaşlarınızı bulmak çok kolay. Facebook arkadaşlarınızı bulmak ve onları çevrimiçi olduğunuzda Minecraft dünyalarından herhangi birine davet etmek için kendi oyun etiketlerini ekleyin veya Facebook hesabınızı bağlayın. Arkadaşlarınız oturum açtığında bile bildirim alabilirsiniz.

Marketplace'i ziyaret edin Minecraft Marketplace, Minecraft topluluğunun yaratıcılığını size getiriyor. Marketplace, Minecraft'ı satın almak ve indirmek için sürekli büyüyen haritalar, kaplamalar ve doku paketleri koleksiyonuna sahiptir. Sadece Xbox Live üyeleri için kullanılabilir.

Xbox Live, diğerleriyle daha da iyi oynar. Xbox Live'daki resmi Minecraft Club, çevrimiçi olduğunuz her an yeni arkadaşlarınızı bulmanızı kolaylaştırır. 40.000'den fazla üyesi ile, her zaman bir inşaat, kazı veya macera için size katılacak birini bulabileceksiniz.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Aşağıda yorum formundan görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımız'a göz atmak için tıklayınız.

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2018 McDepo - Tüm hakları saklıdır.