Pluginler - Sayfa4

Faydalı ve yeni pluginler

Bu Alanda Faydalı fonksiyonları Olan pluginleri indirebilirsin
Hemen İndirmeye Başla :)

PracticePVP

PracticePVP

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2018 09:37

PracticePVP, bir oyuncunun config.yml'de belirtilen bir bloğu tıkladığında, oyuncu için bir envanterin nerede açılacağını gösteren bir eklentidir. Envanterden, Öğeyi tıklayarak, bu öğeyi envanterine ekleyecektir.
Detaylara gözat...

Skript

Skript

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2018 08:28

Skript, Minecraft'ın mekaniğini basit İngilizce cümle ile yazılmış basit betiklerle kişiselleştirmenizi sağlayan bir eklentidir. Karmaşık özel komutları, belirli koşullar altında efektleri çalıştıran tetikleyicileri ve periyodik olarak çalışan komut dosyalarını kolayca oluşturabilirsiniz; bunların tümü, programlama hakkında en ufak bir bilginiz bile olsa bile! Skript kullanabilmek için çok fazla öğrenmenize bile gerek yok.
Detaylara gözat...

SkyWars

SkyWars

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2018 15:49

SkyWars geri döndü! İlk halka açık SkyWars eklentisi şimdi aralıklı güncellemeleri alıyor ve Minecraft 1.9'a tam destek veriyor. SkyWars v2.1.0 ve üstü, daha hızlı arena oluşturma ile gelen ve artık SkyWarsBaseWorld gerektirmeyen yeni bir arena arka uç kullanır.
Detaylara gözat...

PhysicsToggle

PhysicsToggle

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2018 15:40

PhysicsToggle, PhysicsToggle.command izniyle oyuncuların yarıçapı ile fiziği devre dışı bırakan hafif bir eklentidir. Oynatıcının etrafındaki fiziği devre dışı bırakır.
Detaylara gözat...

LobbyAPI

LobbyAPI

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2018 15:31

LobbyAPI, birden fazla dünyayı yönetmek ve kullanıcı dostu menüyü kullanarak oyuncuların bu dünyalara ışınlanmasına izin verirken tamamen konfigüre edilebilir hale getirmek için yaratıldı. Komutları / lobi veya / hub'ı kullanarak, oyuncu menüde belirtilen tüm dünyalara erişebilir.
Detaylara gözat...

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2018 McDepo - Tüm hakları saklıdır.