Pluginler - Sayfa2

Faydalı ve yeni pluginler

Bu Alanda Faydalı fonksiyonları Olan pluginleri indirebilirsin
Hemen İndirmeye Başla :)

PixelPrinter

PixelPrinter

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:22

PixelPrinter, bir kaynağı kullanarak neler yapabileceğinizi gösterir. Bu eklentiyi kullanarak, görüntüleri veya gifleri sunucunuza bloklar veya haritalar kullanarak yükleyebilirsiniz.Bu eklenti, görüntüleri veya gifleri indirebilir, yeniden boyutlandırabilir ve sunucunuzun her yerinde kolayca Sky-Box, Film ve piksel sanatı oluşturmanıza olanak tanır.
Detaylara gözat...

Multiverse 2

Multiverse 2

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:12

O zamandan beMultiverse, Bukkit çoklu dünya desteğinin şafağında oluşturulduri, Multiverse NetherPortals ile nether dünyalarınızın özel muamelesini içeren eksiksiz bir dünya yönetim çözümü haline geldi.
Detaylara gözat...

VoxelSniper

VoxelSniper

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:01

VoxelSniper Minecraft için önde gelen uzun menzilli harita düzenleme aracıdır. Bu mod, bir ok (değiştirme için) ve bir barut (ekleme için) kullanarak görebileceğiniz herhangi bir bloğu düzenlemenizi sağlar.
Detaylara gözat...

Vault

Vault

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 16:39

Vault, her bir eklentinin kendilerine bağlı kalmasına veya bağlanmasına gerek duymadan eklentileri bu sistemlere kolay çalıştırabilmek amacıyla yapılmıştır. Sohbet ve Ekonomi API'sidir. Hem Register hem de geçerli İzinler API'sinin nasıl çalıştığı ve özelliklerinin eksikliği ya da aşırı karmaşık uygulamaların nasıl olduğu konusunda bir rahatsızlıktan doğmuştur.
Detaylara gözat...

Buycraft

Buycraft

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 19:15

Buycraft 5 yıldan fazla bir süredir 500.000'den fazla Minecraft sunucusunu desteklemektedir ve mevcut en güvenilir ve zengin özellikli hizmettir. Buycraft, Minecraft topluluğunuzu finanse etmek için bir webstore platformudur, oyunculara oyun sıraları veya diğer kozmetik özellikleri satmak için bir ticaret platformu sağlar.
Detaylara gözat...

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2018 McDepo - Tüm hakları saklıdır.