Pluginler

Faydalı ve yeni pluginler

Bu Alanda Faydalı fonksiyonları Olan pluginleri indirebilirsin
Hemen İndirmeye Başla :)

Buycraft

Buycraft

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 19:15

Buycraft 5 yıldan fazla bir süredir 500.000'den fazla Minecraft sunucusunu desteklemektedir ve mevcut en güvenilir ve zengin özellikli hizmettir. Buycraft, Minecraft topluluğunuzu finanse etmek için bir webstore platformudur, oyunculara oyun sıraları veya diğer kozmetik özellikleri satmak için bir ticaret platformu sağlar.
Detaylara gözat...

mcMMO

mcMMO

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 19:02

McMMO'nun amacı çekirdek Minecraft oyun mekaniği almak ve geniş ve kaliteli RPG deneyimi eklemek için bunları genişletmektir. McMMO'daki her şey dikkatli bir şekilde düşünülmüş ve sürekli olarak geliştirilmektedir.
Detaylara gözat...

Minepacks

Minepacks

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2018 18:41

Minepacks farklı sırt çantası boyutları, çoklu dil ve MySQL depolama desteği ile bir sırt çantası eklentisi. Bu basit bir eklentidir, ancak yine de birçok işlevi vardır.
Detaylara gözat...

PracticePVP

PracticePVP

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2018 09:37

PracticePVP, bir oyuncunun config.yml'de belirtilen bir bloğu tıkladığında, oyuncu için bir envanterin nerede açılacağını gösteren bir eklentidir. Envanterden, Öğeyi tıklayarak, bu öğeyi envanterine ekleyecektir.
Detaylara gözat...

Skript

Skript

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2018 08:28

Skript, Minecraft'ın mekaniğini basit İngilizce cümle ile yazılmış basit betiklerle kişiselleştirmenizi sağlayan bir eklentidir. Karmaşık özel komutları, belirli koşullar altında efektleri çalıştıran tetikleyicileri ve periyodik olarak çalışan komut dosyalarını kolayca oluşturabilirsiniz; bunların tümü, programlama hakkında en ufak bir bilginiz bile olsa bile! Skript kullanabilmek için çok fazla öğrenmenize bile gerek yok.
Detaylara gözat...

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2018 McDepo - Tüm hakları saklıdır.