Pluginler

Faydalı ve yeni pluginler

Bu Alanda Faydalı fonksiyonları Olan pluginleri indirebilirsin
Hemen İndirmeye Başla :)

NoCheatPlus

NoCheatPlus

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2018 16:46

NoCheatPlus, hile müşterilerinin Minecraft veya protokolünün zayıflıklarını kullanmasını engellemeye çalışır ve sunucunuzu daha güvenli hale getirir. Çekler, uçma ve hız yapma, korsanlarla mücadele, hızlı blok kırma ve nükleer silahlar, envanter hackleri, istenmeyen postalar ve diğer kötü amaçlı davranışlar gibi çok çeşitli konuları kapsar. Daha eksiksiz bir liste için Özellikler Sayfasına bir göz atın.
Detaylara gözat...

Dynmap

Dynmap

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2018 16:42

Bir tarayıcıda görüntülenebilen Minecraft sunucunuz için Google Haritalar benzeri bir harita. Paket dışında çalışan Dynmap'ın entegre web sunucusunun kullanımı sırasında kurulumu kolay, aynı zamanda Apache ve benzerleri üzerinde çalışan mevcut web sitelerine entegre edilebilir. Dynmap, dünyalarınızı performans için uygun, bazıları yüksek detaylar için farklı render oluşturucular kullanarak gerçekleştirebilir.
Detaylara gözat...

Armor Stand Edit

Armor Stand Edit

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2018 17:05

Oyuncuların hayatta kalmalarına zırh standı poz ve niteliklerini kolayca düzenlemelerini sağlar. Zırh bloklarını kullanmadan, komuta bloklarını kullanmadan ya da oyunculara tehlikeli (herkes için verilmişse) zahmetli komutları kullanma izni vermenin hiçbir yolu olmadığı için Bu plugini yaptılar.
Detaylara gözat...

ChestShop (iConomyChestShop)

ChestShop (iConomyChestShop)

Yayınlanma Tarihi: 21.11.2018 16:52

İşaretleri ve sandıkları kullanarak fiziksel dükkanlar yapmak için basit ama çok güçlü bir sistem. Mağaza yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Mağaza koruması ve anti-gecikme koruması gibi özelliklerle, artık sunucunuzun ekonomisi hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak!
Detaylara gözat...

Orebfuscator

Orebfuscator

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2018 17:32

Bu eklenti, X-RAY Client modlarına karşı kullanılır. Müşterilerinize cevher, sandık, zindan, vb. Gibi seçtiğiniz blokları gizlemek için gönderilen verileri değiştirir. Dünya dosyasındaki blokları manipüle etmez, dolayısıyla kullanımı güvenlidir. ProximityHider, oyunculardan uzak olan sandıkları gizleyen bir özelliktir.
Detaylara gözat...

Site Hakkında

Minecraft'a gönül vermiş bir ekip tarafından sevgiyle işletilmektedir.

Yasal Uyarı

McDepo.com Mojang AB ile partner veya satıcı olarak ilişkisi yoktur. Minecraft oyunu tescilli ürünleridir.

© Copyright 2018 McDepo - Tüm hakları saklıdır.